Цвет фона под заголовком

ПРО КОМПАНІЮ

ІСТОРІЯ КОМПАНІЇ

Наше підприємство розпочало свою роботу в 2004 році, з перших днів своєї діяльності взявши за основу принцип «якість та інновація», ми незмінно йшли своїм шляхом розвитку, удосконалюючи виробничий процес.

В 12км від Києва на території Києво-Святошинського району Київської області розпочато будівництво заводу. Проект будівництва реалізований в “чистому полі” на загальній площі 4,5га.

Контрольный кабель КВВГ, КВВГЭ, АКВВГ, АКВВГЭ, КВББШв, АКВБбШв

Монтаж, налагодження та запуск обладнання для виробництва кабельно-провідникової продукції.

Початок серійного випуску кабельно-провідникової продукції, вихід на ринок України.

Сертифікація виробництва за системою управління якістю ISO 9001: 2000 TUV NORD та сертифікація продукції УкрСЕПРО.

Входження до складу європейського холдингу SKB-Group. Розробка і реалізаціястратегії розвитку підприємства. Початок реалізації нового інвестиційного проекту з виробництва самоутримних ізольованих проводів і вогнестійкого безгалогенного кабелю.

Здійснено перехід на новий корпоративний стиль, що включає зміну назви на “Інтеркабель Київ”, а також зміну логотипу компанії.
Завершення реалізації інвестиційного проекту, успішний запуск нового обладнання, випуск та сертифікація продукції – самоутримних ізольованих проводів і вогнестійкого безгалогенного кабелю.

“Інтеркабель Київ” входить до п’ятірки найбільших виробників кабельно-провідникової продукції в Україні, а також є першим вітчизняним виробником вогнестійких безгалогенних кабелів із застосуванням силікону.

ІКК стає четвертим за величиною виробником кабелю в Україні. Ексклюзивні поставки для метрополітену Казахстану. Початок експорту галогенних кабелів до Німеччини.

Істотне збільшення обороту і участь в усіх основних проектах Євро чемпіонату 2012, таких як будівництво аеропорту, стадіонів, готелів і т.п. Екпорт СІП кабелю до Грузії.

ІКК впроваджує ERP-систему Microsoft Dynamics AX для ведення своїх бізнес процесів.

Виробництво і постачання вогнестійкого кабелю для саркофагу на Чорнобильську АЕС

Провода силовые гибкие термостойкие: ПСГТ-Т2, ПСГЭаТ-Т2, ПСГЭмТ-Т2, ПСГЭмгТ-Т2, Кабели термостойкие: КГРПмт, КГРЭаПмт, КГРЭмПмт, КГРЭмгПмт

ІКК розробляє вогнестійкий кабель 6кВ з кремній-органічної гуми для поставок для НАЕК Енергоатом для реконструкції всіх атомних електростанцій.

Розробка і виробництво силових гнучких термостійких кабелів до 250°C.

ГРУПА КОМПАНІЙ SKB

SKB-GROUP – це успішно розвиваючийся сімейний бізнес. Початок був покладений в 1891. Навіть сьогодні, через понад 100 років, ми як і раніше приділяємо основну увагу основним цінностям сімейного бізнесу: надійності і відповідальності.

СТРУКТУРА ГРУПИ

Organigram4_ukr

Ми в SKB-GROUP працюємо з 2007 року. У SKB-GROUP є давня і успішна традиція, яка була б неможлива без міцного обгрунтування етичних і моральних принципів. Ми прагнемо продовжувати впроваджувати цю цілісність в нашу повсякденну діяльність і вважаємо особисту відповідальність кожного співробітника невід’ємною частиною цього зобов’язання.

Цей Кодекс поведінки і пов’язані з ним нормативні акти не прагнуть «винаходити» нові підходи. Замість цього вони прагнуть чітко продемонструвати зобов’язання, які ми повинні виконувати в даний час.

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ
Телефон: +38 (044) 221-54-04, +38 (067) 559-95-80 | пошта: sales@interkabel.ua
Slider
Back to top сайта Интеркабель Киев

Заказать обратный звонок


Оставьте свой номер телефона и мы Вам обязательно перезвоним.