Цвет фона под заголовком

Наші проекти

ЕНЕРГЕТИКА

З самого початку своєї роботи завод «Інтеркабель Київ» є надійним постачальником кабельно-провідникової продукції для різних суб’єктів енергетичної галузі. Наша продукція успішно використовується на об’єктах генерації: теплових-, атомних-, гідро- і гідроакумулюючих електростанціях, на магістральних підстанціях НЕК «Укренерго», в розподільних мережах обленерго. Кабельна продукція ТОВ «Інтеркабель Київ» широко використовується також при будівництві об’єктів відновлюваної енергетики: сонячних електростанцій, біогазових установок, мініГЕС. Постійний контроль над якістю нашої продукції з боку наших партнерів, гарантує високу якість продукції. Наше підприємство вкладає значні зусилля, час і кошти в розробку спеціальних елементів портфоліо, відповідно до вимог наших замовників.

СЕС Эланец

СЕС Щербан

СЕС Кандибине

СЕС Костичі

СЕС Мар`ївка

ПРОМИСЛОВІСТЬ

В сучасної конкурентоспроможної економіки ефективна промисловість і промислова інфраструктура є основою економічного розвитку. Це зумовлює необхідність постійної модернізації і впровадження інноваційних технологій. Окремим аспектом завжди стоїть питання енергоефективності, енергонезалежності, надійності і безперебійності функціонування виробничих потужностей. ТОВ «Інтеркабель Київ» має велику лінійку кабельної продукції, яка відповідає широкому спектру вимог, що використовуються в різних галузях промисловості.

ІНФРАСТРУКТУРА

При будівництві інфраструктурних об’єктів до кабельно-провідникової продукції завжди пред’являються підвищені вимоги, пов’язані з необхідністю забезпечення високого рівня надійності електропостачання та безаварійної роботи протягом усього терміну експлуатації об’єктів. Продукція ТОВ «Інтеркабель Київ» в повній мірі відповідає цим критеріям, що підтверджується її багаторічним використанням в найрізноманітніших галузях економіки, зокрема в транспортній, соціальної та інженерної інфраструктурах.

ЖИТЛОВЕ БУДІВНИЦТВО

Основна вимога до кабельної продукції в разі її застосування в приміщеннях, призначених для знаходження людей, є його безпекою. У зв’язку з цим використовуються матеріали і конструкції даного типу кабелю повинні забезпечувати його певну поведінку під час пожежі (не поширювати горіння, не приводити до задимлення, не виділяти шкідливих для людини речовин і т.п.). Часто, також необхідно, щоб навіть під час пожежі кабель продовжував функціонувати протягом деякого часу. ТОВ «Інтеркабель Київ» першим з кабельних заводів почав власне виробництво вогнестійкого кабелю і до сьогоднішнього дня залишається лідером в даній галузі.

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ
Телефон: +38 (044) 221-54-04, +38 (067) 559-95-80 | пошта: sales@interkabel.ua
Slider
Back to top сайта Интеркабель Киев

Заказать обратный звонок


Оставьте свой номер телефона и мы Вам обязательно перезвоним.